Moulinex DJ756G35

bubínková

• , zakoupeno v EmaHome.cz

jednoduchý dizajn, snadné používání

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Protože jde právě o značku moulinex.Tamá v ČR KONČIT.

Pracuje skvěle ovladatelnost je jednoduha a spolehlivá.
    Dobře se i čistí.

bílé/červené
Počet rychlostí
Typ
bubínková

Elektrické struhadlo MOULINEX DJ756G35 FRESH EXPRESS+, které ve chvilce zvládne krouhání, krájení a strouhání, a to i tvrdého sýru. Ve výbavě má navíc nástavec na bramboráky. Elektrické struhadlo MOULINEX DJ756G35 má přední část z leštěného kovu a široký plnicí otvor pro snadné vkládání. Připravované potraviny padají přímo do misky a jsou připravené k podávání. Struhadlo DJ756G35 je velmi kompaktní, všechny nástavce se vkládají přímo do přístroje. Podívejte se na video

Elektrické struhadlo MOULINEX DJ756G35 FRESH EXPRESS+. funkce strouhání a krájení 5 bubínkových nástavců pro 5 funkcí: nástavec na strouhání brambor (pro přípravu bramboráků) hrubé strouhání jemné strouhání krájení na tenké plátky strouhání sýru široký plnící otvor ergonomický tvar, suroviny padají přímo do misky příkon 150W prostor pro uložení přívodní šňůry jednoduché čištění metalicky červený povrch

• , zakoupeno v EmaHome.cz

jednoduchý dizajn, snadné používání

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Protože jde právě o značku moulinex.Tamá v ČR KONČIT.

Pracuje skvěle ovladatelnost je jednoduha a spolehlivá.
    Dobře se i čistí.

• velmi dobrý pomocník do kuhyně
  • , zakoupeno v EuroKing

• rychlé zpracování potravin, snadné mytí strojku
  • , zakoupeno v ElektroCR.cz

Výborně strouhá mrkev. z tohoto důvodu jsem produkt kupovala. Dobře strouhá strouhanku, ostatní jsem ještě nevyzkoušela.

• , zakoupeno v EuroKing

• lepší, než strouhat ručně
    • velmi rychle použitelné
    • rychlé a snadné čištění
    • malé a skladné - vždy po ruce
    • při manipukaci pozor na prsty - spínač je přesně tam, kde uchopíte :-)

• Skladný
    • Rychlý
    • Velký pomocník v kuchyni
    • Lehce se dá vše omýt
    • Dostačující výkon
    • NIC

Naprosto doporučuji tento výrobek.Mám ho již 4 roky a jsem naprosto spokojená!Bez závady.Nastrouhá krásně,rohlíky na strouhanku,ořechy,kořenovou zeleninu,brambory,sýr.
    Mají ho i moji rodiče a ti jsou již starší a bez problémů ho také používají.Hodně jim to usnadňuje práci v kuchyni.
    Oceňují jednoduché používání.Vše se lehce omyje,ať v ruce nebo v myčce.
    Moc velká spokojenost!

• - ideální pomocník pro přípravu příkrmů a svačinek
    • - ideální pro ty co strouhají často menší porce a nebaví je ručně nic strouhat (2-3 mrkve do polévky, 1-2 jablka na svačinku atd., okurkový salát)
    • - sýr na špagety na jemném struhadle byl ihned, to mě potěšilo
    • - nezavazí na lince a může být stále po ruce
    • - dobře se čistí
    • - hodil by se mně v černé
    • - vyšší výkon (je to stroj pro malé porce a se starší měkkou zeleninou má trošku problém) - škoda
    • - pokud nemáte rádi elektrické hračky v kuchyni a nestrouháte nic "denně", nekupujte si ho, asi by Vás zklamal

Hledala jsem pomocníka pro vaření příkrmů a svačinek, protože nesnáším ruční strouhání a na dvě mrkve mě nebaví špinit robot. Po přečtení recenzí jsem chvíli váhala, přesto jsem se pro nákup nakonec rozhodla a nelituji.
    Pokud hodláte něco "denně" strouhat, tuto hračku užijete.

Mlynek mam doma uz dlouho a nemuzu si ho vynachvalit,budu ho kupovat i jako vanocni darek.Na bramboraky,mrkev,syr,orechy,cesnek...Je skladny a dobre se oplachuje.

• Úspora času
    • Malý, skladný
    • Jednoduché umytí po práci
    • Mohl by být trošku rychlejší, i když....

Doplním k tomu i když: mám robot kenwood, a ten sice je rychlejší při strouhání, ale zůstává mi v něm více velkých nepostrouhaných kusů než v moulinex (podle pozorování bych řekla, že to při tomto systému strouhání ovlivňuje i ta rychlost)
    Strouhač jsem si koupila z důvodu daleko jednodušší manipulace jak při strouhání, tak hlavně při umývání než s robotem. Robot nemám na kuchyňské lince, zabírá hodně místa, kdežto tento strouhač je ihned po ruce.
    Co se týká mletí ořechů: nebudu je na tomto strouhači ani dělat, byl kupován hlavně kvůli zelenině, na ořechy používám kenwood.
    Nevím, proč spoustě lidí vadí držení tlačítka při manipulaci, je to jak klasický pulsní spínač.
    Za mně se tento spotřebič opravdu vyplatí, pokud je na zeleninu